Slide 1

Montaż reklam

prace wysokościowe

Umieszczony w atrakcyjnym dla przechodnia miejscu banner czy plakat to gwarancja jego zauważenia, a co za tym idzie – sukcesu przekazu. Zazwyczaj są one instalowane na znacznej wysokości, aby były widoczne z dużej odległości. Montaż reklam na elewacjach budynków czy słupach wymaga jednak odpowiedniej wprawy oraz umiejętności.

Nasza firma, specjalizująca się w realizacji usług alpinistycznych, oferuje także montowanie materiałów reklamowych, w szczególności wielkoformatowych. W ramach współpracy z agencjami marketingowymi zajmujemy się instalowaniem materiałów w różnej formie – wiszących, wolnostojących czy kasetonów. Oferujemy ponadto wymianę siatek, bagnetów oraz płyt CD. Tworzymy własne konstrukcje pod reklamy.

Nasza kadra

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nasi specjaliści dbają o to, aby realizowane przez nich usługi przebiegały szybko, sprawnie i profesjonalnie, a efekt końcowy był estetyczny i przyciągał wzrok.
Stosujemy nowoczesne i sprawdzone systemy, dzięki którym materiały są doskonale przytwierdzone do konstrukcji i zachowują odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jesteśmy w stanie dotrzeć do miejsc trudnodostępnych, szczególną wagę przykładając do tego, aby podczas montażu reklamy nie spowodować zniszczeń materiału ani budynku czy innej konstrukcji, na której ma się on znaleźć.

Odpowiednie przygotowanie

Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia sprawdzamy możliwość zastosowania danych technik montażowych, podwieszenia alpinistów czy podjechania specjalistycznym podnośnikiem pod dany obiekt. Badamy, czy w pobliżu obiektu występują linie telefoniczne czy słupy, które mogłyby przeszkadzać w wykonywaniu niektórych czynności. Odpowiednie przygotowanie pozwala uniknąć nieprzewidzianych sytuacji oraz ewentualnych błędów, które w przeciwnym wypadku mogłyby mieć negatywny wpływ na przebieg usługi.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy oraz do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy i ceny usługi.

Dane kontaktowe
Erato Michał Stępień
90-441 Łódź, Al. Kościuszki 103/105
605-286-689 Michał Stępień- właściciel
601-056-092 Adam Stępień- kierownik prac
(42) 211-70-69 Fax