Slide 1

Oferta

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o danym działaniu, kliknij w obrazek.

Mycie elewacji

Dokładne, szybkie i fachowe mycie elewacji. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli budynków każdego rodzaju: poczynając od mieszkalnych, przez biurowe, aż po przemysłowe. Usługi czyszczenia budynków realizujemy przy pomocy specjalistycznego i profesjonalnego sprzętu.

 

Malowanie i mycie dachów

W ramach oferowanych prac alpinistycznych zajmujemy się także myciem, impregnowaniem i malowaniem dachów. Pokrycia są przez nas czyszczone przy zastosowaniu skutecznych środków oraz fachowych urządzeń. Każde zlecenie wykonujemy na najwyższym poziomie!

 

Prace budowlane

Tylko nasza oferta jest tak rozbudowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb wielu Klientów. W ramach usług wykonujemy liczne prace budowlane, w skład których wchodzą między innymi precyzyjne naprawy tynków, murowanie, a także uszczelnienia dylatacji.

 

Cięcie i przycinanie drzew

Jedną ze specjalności Grupy Erato jest cięcie i przycinanie drzew, znajdujących się na prywatnych posesjach, działkach oraz w sadach. Świadczymy kompleksowe usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Monta ż i malowanie konstrukcji stalowych

Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem oraz malowaniem konstrukcji stalowych, warto zwrócić się do naszych specjalistów. Realizujemy powierzone zadania rzetelnie i solidnie. Dzięki nam każda konstrukcja wygląda estetycznie, a dodatkowo jest stabilna oraz bezpieczna dla jej użytkowników.


Rozbiórki oraz cięcie betonu

W ramach realizowanych usług budowlanych wykonujemy także precyzyjne rozbiórki budowli, konstrukcji i instalacji. Możemy wyburzyć nawet najbardziej solidne ściany! Do tych celów używamy specjalistycznych młotów wyburzeniowych. Ponadto oferujemy usługę cięcia betonu.


Montaż reklam

Prace na wysokościach nie sprawiają nam żadnego problemu. Nasze usługi są świetnym rozwiązaniem dla osób, chcących wypromować swoją działalność. Oferta Grupy Erato obejmuje zatem profesjonalny montaż reklam (w szczególności wielkoformatowych). Koniecznie sprawdźcie szczegóły oferty!

Prace wysokościowe / alpinizm przemysłowy

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jakie dokładnie prace wysokościowe wykonujemy, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Alpinizm przemysłowy to specjalność naszego przedsiębiorstwa, dlatego można zgłosić się do nas z każdym zleceniem. Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe
Erato Michał Stępień
90-441 Łódź, Al. Kościuszki 103/105
605-286-689 Michał Stępień- właściciel
601-056-092 Adam Stępień- kierownik prac
(42) 211-70-69 Fax